Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ALEKSANDRÓWKA od nr 1 do nr 68
Pokaż więcej
Krzysztof Stanisław Skrzypek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(45,83%)
Alina Maria Pastucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(54,17%)
Okręg 2
WĘGLINEK, ALEKSANDRÓWKA od nr 69 do nr 108
Pokaż więcej
Anna Dorota Zarzeczna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(52,17%)
Łukasz Grzegorz Pastucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(47,83%)
Okręg 3
BATORZ – KOLONIA, BATORZ PIERWSZY od nr 1 do nr 35
Pokaż więcej
Janusz Józef Hałabis
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(69,84%)
Marian Pastucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(30,16%)
Okręg 4
BATORZ PIERWSZY od nr 36 do nr 101
Pokaż więcej
Józef Jan Dycha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
BATORZ DRUGI od nr 1 do nr 56
Pokaż więcej
Jarosław Janusz Kowalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(54,95%)
Rafał Zarzeczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HAŁABISA
41
(45,05%)
Okręg 6
BATORZ DRUGI od nr 57 do nr 103
Pokaż więcej
Łukasz Zyśko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(38,57%)
Anna Agnieszka Brodowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HAŁABISA
15
(21,43%)
Andrzej Matysek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(40,00%)
Okręg 7
WÓLKA BATORSKA od nr 1 do nr 82 A
Pokaż więcej
Jacek Przemysław Pastucha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(28,30%)
Justyna Zuń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HAŁABISA
26
(24,53%)
Agata Michałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(47,17%)
Okręg 8
WÓLKA BATORSKA od nr 83 do nr 123, WÓLKA BATORSKA-KOLONIA
Pokaż więcej
Daniel Czuba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(27,18%)
Jarosław Chałabis
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(72,82%)
Okręg 9
BŁAŻEK od nr 1 do nr 69
Pokaż więcej
Krzysztof Zbigniew Grzegórski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 10
BŁAŻEK od nr 70 do nr 142
Pokaż więcej
Jerzy Smyl
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 11
BŁAŻEK od nr 143 do nr 208
Pokaż więcej
Ryszard Dziewa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 12
NOWE MOCZYDŁA, SAMARY
Pokaż więcej
Grzegorz Tomasz Tomiło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(45,83%)
Marian Stanisław Skóra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HAŁABISA
15
(12,50%)
Justyna Wcisło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(41,67%)
Okręg 13
STAWCE od nr 1 do nr 16 i od nr 67 do nr 103
Pokaż więcej
Ryszard Szabat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(49,25%)
Anna Ładziak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(50,75%)
Okręg 14
STAWCE od nr 17 do nr 66, STAWCE-KOLONIA
Pokaż więcej
Sylwia Daśko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(46,25%)
Agnieszka Sieńko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HAŁABISA
8
(10,00%)
Elżbieta Woś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(43,75%)
Okręg 15
WOLA STUDZIEŃSKA, WOLA STUDZIEŃSKA-KOLONIA
Pokaż więcej
Jan Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(50,49%)
Jan Łączka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(49,51%)