Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kikół ulice: Boczna, Brzozowa, Dożynkowa, Lipowa, Ogrodowa, Piaskowa, Pogodna, Rzemieślnicza, Sosnowa, Spokojna, Zboińskiego (nr nieparzyste), Zjazdowa, Złota Górka
Pokaż więcej
Krzysztof Kuczkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
138
(51,88%)
Jarosław Rosłonowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BARANOWSKIEJ
121
(45,49%)
Sylwester Rafał Kaśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA KAŚKIEWICZA
7
(2,63%)
Okręg 2
Kikół ulice: Janusza z Kikoła, Słoneczna, Wschodnia, Zboińskiego (nr parzyste)
Pokaż więcej
Michał Osiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(63,33%)
Mirosława Barbara Krasuska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BARANOWSKIEJ
66
(36,67%)
Okręg 3
Kikół ulice: Kasztelańska, Nowa, Plac Kościuszki, Prusa, Radosna, Spółdzielcza, Strumykowa, Targowa, Wesoła
Pokaż więcej
Rafał Baranowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
129
(60,28%)
Hanna Prażniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BARANOWSKIEJ
85
(39,72%)
Okręg 4
Kikół ulice: Akacjowa, H. Orszta, Krótka, Leśna, Miodowa, Rypińska, Sienkiewicza, Stary Rynek, Świętojańska
Pokaż więcej
Krzysztof Baranowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
132
(67,69%)
Anna Katarzyna Baranowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BARANOWSKIEJ
63
(32,31%)
Okręg 5
Kikół ulice: Cichy Zaułek, Łąkowa, Nadbrzeżna, Polna, Szosa Toruńska, Toruńska
Pokaż więcej
Agnieszka Kocińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(58,96%)
Kazimierz Orylski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BARANOWSKIEJ
71
(41,04%)
Okręg 6
Sołectwa: Ciełuchowo, Janowo
Pokaż więcej
Stanisław Pipczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
110
(56,12%)
Jacek Roman Maciejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BARANOWSKIEJ
86
(43,88%)
Okręg 7
Sołectwa: Grodzeń, Wolęcin
Pokaż więcej
Andrzej Spytek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
134
(62,62%)
Wojciech Janeczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BARANOWSKIEJ
80
(37,38%)
Okręg 8
Sołectwa: Kołat – Rybniki, Moszczonne
Pokaż więcej
Stanisław Będlin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
144
(65,75%)
Wiesław Musiałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BARANOWSKIEJ
75
(34,25%)
Okręg 9
Sołectwa: Dąbrówka, Zajeziorze
Pokaż więcej
Paweł Żuchowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
117
(62,23%)
Tomasz Wyborski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BARANOWSKIEJ
71
(37,77%)
Okręg 10
Sołectwa: Hornówek, Walentowo
Pokaż więcej
Stanisław Bogusław Świątecki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(25,16%)
Renata Teresa Gołębiewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BARANOWSKIEJ
119
(74,84%)
Okręg 11
Sołectwo Sumin
Pokaż więcej
Tomasz Detmer
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(14,29%)
Bożena Rakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KIKÓŁ
198
(85,71%)
Okręg 12
Sołectwa: Trutowo, Wymyślin
Pokaż więcej
Paweł Jacek Zagrabski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(37,96%)
Jarosław Kaźmierkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BARANOWSKIEJ
85
(62,04%)
Okręg 13
Sołectwo Wola
Pokaż więcej
Jan Piotr Marciniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
146
(76,84%)
Szymon Ściseł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BARANOWSKIEJ
44
(23,16%)
Okręg 14
Sołectwa: Jarczechowo, Konotopie, Kikół Wieś
Pokaż więcej
Paweł Mirosław Bocianowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
134
(52,76%)
Leszek Celmer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BARANOWSKIEJ
120
(47,24%)
Okręg 15
Sołectwo Lubin
Pokaż więcej
Jacek Sadowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
178
(80,18%)
Jacek Markowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY BARANOWSKIEJ
44
(19,82%)