Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Piotr Zbigniew Kaczkowski
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
50
(52,08%)
Natalia Nestorowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
46
(47,92%)
Okręg 2
Buczyna od nr 1 do nr 10
Pokaż więcej
Krzysztof Michał Swaryczewski
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
58
(72,50%)
Krzysztof Jan Pielucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
22
(27,50%)
Okręg 3
Buczyna od nr 11 do nr 20, Zagaje
Pokaż więcej
Robert Józef Lewandowski
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
49
(54,44%)
Barbara Hajduk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
41
(45,56%)
Okręg 4
Lubrza: ul. Świebodzińska od nr 1 do nr 17, ul. Leśna, os. Szkolne, ul. Spokojna, ul. Słoneczna, Chałupczyn /przysiółek
Pokaż więcej
Alina Słowikowska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
91
(58,71%)
Krystyna Maria Kępa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
64
(41,29%)
Okręg 5
Lubrza: ul. Świebodzińska od nr 18 do nr 73A, ul. Plażowa, ul. Nenufarów
Pokaż więcej
Stanisław Jan Kendzia
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
103
(57,22%)
Dorota Węglarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
77
(42,78%)
Okręg 6
Lubrza: ul. 3 Maja, ul. Ogrodowa, ul. Plac Wdzięczności, ul. Noblistów, ul. Krzywa, ul. Klasztorna
Pokaż więcej
Magdalena Ilona Krzych
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
64
(48,48%)
Robert Grzegorz Stefaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
68
(51,52%)
Okręg 7
Lubrza: ul. Świebodzińska od nr 74 do nr 84, os. Zamoście, ul. Zamkowa, ul. Łąkowa, os. Zacisze, ul. Jeziorowa, Romanówek /przysiółek
Pokaż więcej
Jolanta Halina Worek
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
80
(58,39%)
Tomasz Krzysztof Kochański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
57
(41,61%)
Okręg 8
Nowa Wioska od nr 1 do nr 15 oraz nr 17, 19, 23, 23A, 23B, 23C, 25, 27, 29, 29A, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, od nr 66 do nr 87A
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Ozimkowska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
87
(72,50%)
Damian Szarapanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
33
(27,50%)
Okręg 9
Nowa Wioska nr 16, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36a, 38, 40, 49, 49A, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 57A, 58, 59, 60, 60A, 61, 62, 62A, 62B, 62C, 62D, 62E, 62F, 62G, 62H, 63, 65A oraz od nr 88 do nr 118
Pokaż więcej
Agnieszka Joanna Ambrożak
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
57
(52,78%)
Dagmara Dorota Rałowicz-Naks
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
51
(47,22%)
Okręg 10
Staropole od nr 1 do nr 41
Pokaż więcej
Magdalena Juszczyk
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
30
(32,61%)
Marian Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
62
(67,39%)
Okręg 11
Staropole od nr 42 do nr 58
Pokaż więcej
Justyna Izabela Tomkiewicz
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
19
(22,35%)
Sławomir Janusz Orłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
66
(77,65%)
Okręg 12
Bucze, Dolisko /kolonia/, Zagórze, Mrówczyn /leśniczówka
Pokaż więcej
Beata Ostaszewska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
62
(45,93%)
Beata Danuta Kochanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
73
(54,07%)
Okręg 13
Przełazy, Laski /kolonia
Pokaż więcej
Anna Teresa Kowol
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
52
(47,71%)
Agnieszka Elżbieta Noculak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
57
(52,29%)
Okręg 14
Mostki od nr 1 do nr 35 oraz od nr 84 do nr 87, Janisławiec /osada
Pokaż więcej
Radosław Marek Chitruń
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
52
(53,06%)
Jolanta Danuta Kutkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
46
(46,94%)
Okręg 15
Mostki od nr 36 do nr 83, Tyczyno /gajówka
Pokaż więcej
Anna Agnieszka Bojkowska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE
40
(40,82%)
Adam Krzywina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA STEFANIAKA
58
(59,18%)