Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Czarnia Duża, Czarnia Mała, Zambrzyca
Pokaż więcej
Tomasz Medorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
110
(56,12%)
Ryszard Lewandowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(43,88%)
Okręg 2
Sołectwa: Mościska, Rak
Pokaż więcej
Zbigniew Leśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(40,48%)
Franciszek Budka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
75
(59,52%)
Okręg 3
Sołectwa: Otocznia, Ruda
Pokaż więcej
Jerzy Różański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwa: Szczawno, Szustek
Pokaż więcej
Wojciech Przewdziękowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(44,65%)
Marlena Sztyburska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
88
(55,35%)
Okręg 5
Część sołectwa Skrwilno ul.: Kasztanowa, Kolonia, Łąkowa, Nowa, Rypińska
Pokaż więcej
Krystyna Sierocińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE
31
(17,82%)
Małgorzata Ostrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
65
(37,36%)
Paweł Kosobudzki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(44,83%)
Okręg 6
Część sołectwa Skrwilno ul.: Nowy Rynek, Ogrodowa, Zaciszna
Pokaż więcej
Radosław Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 7
Część sołectwa Skrwilno ul.: Kościelna, Krótka, Szeroka, Wąska, Zielona
Pokaż więcej
Joanna Kacprzycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE
116
(71,17%)
Marzena Kurza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
47
(28,83%)
Okręg 8
Część sołectwa Skrwilno ul.: Bieżuńska, Leśna, Kwiatowa, Parkowa, Targowa
Pokaż więcej
Jacek Tyburski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwo Urszulewo
Pokaż więcej
Jan Manelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULEWO RAZEM
53
(63,86%)
Agata Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
30
(36,14%)
Okręg 10
Sołectwo Skudzawy
Pokaż więcej
Sławomir Bejgrowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(51,19%)
Justyna Nawatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
82
(48,81%)
Okręg 11
Sołectwa: Budziska, Szucie
Pokaż więcej
Małgorzata Nadolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA W RYPINIE
85
(53,80%)
Jarosław Klonowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
73
(46,20%)
Okręg 12
Sołectwa: Przywitowo, Wólka
Pokaż więcej
Tina Zakrzewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(18,83%)
Stanisław Rzeszot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
54
(35,06%)
Kazimierz Błaszczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(46,10%)
Okręg 13
Sołectwo Kotowy
Pokaż więcej
Stanisław Gorczewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(54,00%)
Robert Celebucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
69
(46,00%)
Okręg 14
Część sołectwa Okalewo nr domów: od 1 do 46, od 53 do 71, od 75 do 104
Pokaż więcej
Zbigniew Kolczyński
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
44
(22,45%)
Piotr Tatkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(40,31%)
Józef Klonowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
73
(37,24%)
Okręg 15
Sołectwo Zofiewo, Część sołectwa Okalewo nr domów: od 47 do 52, od 72 do 74, od 105 do 173 i następne
Pokaż więcej
Jan Tatkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(22,00%)
Ewa Celebucka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA SPOŁECZNOŚĆ
156
(78,00%)