Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Grębków I: ul. Krótka, ul. Księdza Jana Kukawskiego, ul. Lipowa, ul. Siedlecka, ul. Sokołowska, ul. Szkolna, ul. Warszawska
Pokaż więcej
Mirosław Sławomir Nykiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(29,17%)
Lucyna Stępniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
68
(70,83%)
Okręg 2
Grębków II: ul. Północna, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Nadrzeczna, ul. Poprzeczna, ul. Zachodnia, ul. Wspólna
Pokaż więcej
Wiesław Czyżewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(33,83%)
Radosław Sasim
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
88
(66,17%)
Okręg 3
Kol. Sinołęka, Nowa Trzcianka, Stara Trzcianka
Pokaż więcej
Zenon Konsalik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(31,13%)
Bogdan Grabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
73
(68,87%)
Okręg 4
Stawiska, Trzebucza
Pokaż więcej
Jarosław Daniel Klukowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(57,85%)
Waldemar Włodzimierz Sawicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
51
(42,15%)
Okręg 5
Leśnogóra, Ogródek
Pokaż więcej
Marcin Boruc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(49,66%)
Leszek Duszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
74
(50,34%)
Okręg 6
Karolina Anna Smolarska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(43,48%)
Tomasz Nasiłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
52
(56,52%)
Okręg 7
Grodzisk, Suchodół
Pokaż więcej
Grzegorz Boguszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(39,39%)
Janusz Jerzy Wąsowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
60
(60,61%)
Okręg 8
Jabłonna, Kózki
Pokaż więcej
Paweł Bieniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(54,62%)
Hanna Ługowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
59
(45,38%)
Okręg 9
Barbara Pakulak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(30,77%)
Hanna Rudnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
81
(69,23%)
Okręg 10
Polków-Sagały
Pokaż więcej
Łukasz Karol Szymoński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(43,55%)
Adrian Sowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
70
(56,45%)
Okręg 11
Ziomaki, Pobratymy, Oszczerze
Pokaż więcej
Ireneusz Eugeniusz Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
0
(0,00%)
Okręg 12
Aleksandrówka, Chojeczno-Cesarze, Chojeczno-Sybilaki
Pokaż więcej
Andrzej Sobolewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(33,82%)
Marian Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
90
(66,18%)
Okręg 13
Gałki, Kopcie
Pokaż więcej
Radosław Ołdak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(42,77%)
Michał Pałdyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
91
(57,23%)
Okręg 14
Proszew A, Proszew B, Polków-Daćbogi
Pokaż więcej
Kamil Dominik Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(49,06%)
Krzysztof Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
54
(50,94%)
Okręg 15
Nowa Sucha, Stara Sucha, Słuchocin
Pokaż więcej
Robert Budek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(64,29%)
Agnieszka Rytel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY MIASTA I POWIATU
50
(35,71%)