Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Bąk, Cisewie.
Pokaż więcej
Celina Katarzyna Narloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
97
(40,59%)
Wioletta Maria Talewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
142
(59,41%)
Okręg 2
Sołectwa: Borsk, Przytarnia.
Pokaż więcej
Adam Sałata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
97
(46,41%)
Daniel Zdzisław Miszke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
112
(53,59%)
Okręg 3
Sołectwo Dąbrowa.
Pokaż więcej
Karina Magdalena Florek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
116
(73,42%)
Zbigniew Reszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
42
(26,58%)
Okręg 4
Sołectwo Górki.
Pokaż więcej
Mirosława Danuta Jarząbek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
78
(38,61%)
Jan Edward Wardyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
124
(61,39%)
Okręg 5
Sołectwo Karsin część: Karsin Wybudowanie.
Pokaż więcej
Grzegorz Franciszek Borowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
114
(62,30%)
Maria Kazimiera Czapiewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
69
(37,70%)
Okręg 6
Sołectwo Karsin część-ulica: Długa nr 1 - 27 i 2 - 46, Kolejowa, Podleśna, Wrzosowa, Nagajewo, Sosnowa, Cisewie nr 2, 4, 6, 8, 10, 12, 36, 38 oraz Dębowiec, Kąty, Miedzno, Mniszek, Brzozowa.
Pokaż więcej
Beata Synak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
111
(48,26%)
Ireneusz Jan Pokrzywiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
119
(51,74%)
Okręg 7
Sołectwo Karsin część-ulica: Dworcowa, Krótka, Kwiatowa, Polna, Poprzeczna, Rozalii Narloch, Słoneczna, Wiśniowa, Tęczowa.
Pokaż więcej
Bernadeta Maria Karcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
77
(33,77%)
Marcin Józef Krut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
151
(66,23%)
Okręg 8
Sołectwo Karsin część-ulica: Cisewska, Długa nr 29 - 137 i 48 - 186, Na Skarpie.
Pokaż więcej
Danuta Renata Hapka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
96
(39,18%)
Grzegorz Stanisław Bławat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
149
(60,82%)
Okręg 9
Sołectwo Karsin część-ulica: Długa nr 139 - dk. i 188 - dk. , Lipowa, 4 - go Marca, Ogrodowa, Parkowa, Pogodna, Strażacka, Świerkowa, Zamkowa, Spacerowa.
Pokaż więcej
Rafał Robert Cierzan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
59
(22,69%)
Krzysztof Datta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
201
(77,31%)
Okręg 10
Sołectwo Osowo część-Osowo Wieś, Niebo, Ostrzy Wilk, Osowo Wybudowanie.
Pokaż więcej
Paulina Struczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
54
(23,48%)
Sabina Anna Kulas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
176
(76,52%)
Okręg 11
Sołectwo Osowo część-Ameryka, Białe Błoto, Osówko, Sołectwo Zamość.
Pokaż więcej
Irena Miloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
74
(36,63%)
Stanisław Antoni Czapiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
128
(63,37%)
Okręg 12
Sołectwo Wdzydze Tucholskie.
Pokaż więcej
Marcin Lorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
26
(15,85%)
Bogdan Łukasz Pepliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
85
(51,83%)
Czesława Maria Wardyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAM DLA WDZYDZ
53
(32,32%)
Okręg 13
Sołectwo Wiele część-ulice: Główna, Górska, Kościerska, Ks. Prymasa Wyszyńskiego, Krótka, Leśna, 3 - ego Maja, Pogodna, Polna, Wicka Rogali, Widokowa, Jana Pawła II, Przydół, Sosnowa.
Pokaż więcej
Piotr Pryba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
165
(70,21%)
Wiesław Adam Lorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
70
(29,79%)
Okręg 14
Sołectwo Wiele część-ulice: Chełmicka, Ks. Płk. Wryczy, Pocztowa, Szydlicka, Książąt Pomorskich, Chojny, Jeżewo, Rogalewo, Robaczkowo, Wiele Abisynia, Wiele Wybudowania.
Pokaż więcej
Stanisław Mączyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
115
(52,04%)
Jerzy Stoltman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
106
(47,96%)
Okręg 15
Sołectwo Wiele część-ulice: Dąbrowska, Jeziorna, H. Derdowskiego, Źródlana oraz Bekasowo, Będomin, Biała Góra, Mrówkowo, Piątkowo.
Pokaż więcej
Kamila Iwona Cierzan-Czapiewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA NAS
152
(68,16%)
Wiesław Jan Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
71
(31,84%)