Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Nowa Sarzyna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
5
Urszula Gamoń
43
(1,89%)
-
1
Agata Dorota Kusy
253
(11,14%)
-
7
Tomasz Majder
34
(1,50%)
-
3
Andrzej Tadeusz Bajda
45
(1,98%)
-
2
Małgorzata Sawicka
43
(1,89%)
-
6
Mariusz Ziemirowski
18
(0,79%)
-
4
Tomasz Sławiński
38
(1,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Halina Mryc-Noga
68
(2,99%)
-
8
Alfred Ryś
129
(5,68%)
-
1
Radosław Jacek Wiatr
130
(5,72%)
-
5
Julia Walawska
57
(2,51%)
-
3
Piotr Bronisław Kamiński
71
(3,13%)
-
6
Agnieszka Justyna Frąk
31
(1,37%)
-
7
Tomasz Bąk
117
(5,15%)
-
2
Dominik Rola
75
(3,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PRAWICY
-
4
Kinga Mieczysława Kwiecińska
127
(5,59%)
-
3
Janusz Motyka
32
(1,41%)
-
1
Stanisław Misiak
226
(9,95%)
-
2
Jan Fus
121
(5,33%)
-
8
Teresa Gąsior
32
(1,41%)
-
5
Zenon Chlastawa
75
(3,30%)
-
7
Dorota Kuczek-Szostak
21
(0,92%)
-
6
Stanisław Łuczak
37
(1,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
3
Bernadeta Burek
14
(0,62%)
-
4
Ewelina Teresa Michałek
20
(0,88%)
-
5
Jacek Marian Wojdałowicz
98
(4,32%)
-
1
Robert Piotr Sądej
181
(7,97%)
-
2
Dariusz Stefan Żak
135
(5,94%)
Okręg 2
Sołectwa: Jelna, Judaszówka, Łukowa, Ruda Łańcucka, Sarzyna, Tarnogóra
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
8
Krystyna Wołoszyn
7
(0,21%)
-
1
Dariusz Paweł Półćwiartek
199
(5,92%)
-
5
Dorota Kostek
42
(1,25%)
-
3
Franciszek Federkiewicz
69
(2,05%)
-
7
Grzegorz Student
26
(0,77%)
-
4
Renata Władysława Tkaczyk
28
(0,83%)
-
2
Tomasz Jan Gnatek
114
(3,39%)
-
6
Izabela Marianna Gorzka
2
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
9
Janusz Kurylak
154
(4,58%)
-
8
Ewa Turczyn
67
(1,99%)
-
5
Jan Emil Gałdyś
184
(5,47%)
-
10
Dominika Ewa Mierzwińska
21
(0,62%)
-
2
Franciszek Zebzda
78
(2,32%)
-
7
Józefa Danuta Jandzińska
32
(0,95%)
-
1
Jan Pinderski
320
(9,51%)
-
3
Michał Zawadzki
301
(8,95%)
-
6
Elżbieta Krystyna Kostek
51
(1,52%)
-
4
Edward Baj
316
(9,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PRAWICY
-
4
Iwona Maria Kowal
16
(0,48%)
-
3
Antoni Tudryn
139
(4,13%)
-
10
Barbara Kak
139
(4,13%)
-
9
Barbara Katarzyna Łuczak-Pokój
33
(0,98%)
-
1
Jerzy Paul
226
(6,72%)
-
2
Krzysztof Sebastian Adamiak
222
(6,60%)
-
6
Stanisław Kiełbowicz
39
(1,16%)
-
5
Józef Nicpoń
164
(4,88%)
-
8
Małgorzata Franciszka Ziemacka
31
(0,92%)
-
7
Krzysztof Franciszek Gramatyka
25
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
2
Dariusz Paweł Jaromin
70
(2,08%)
-
5
Magdalena Zofia Sztaba
22
(0,65%)
-
4
Henryk Krudysz
52
(1,55%)
-
3
Danuta Sabina Żołądź-Gramatyka
8
(0,24%)
-
1
Marian Padowski
167
(4,96%)
Okręg 3
Sołectwa: Łętownia-Gościniec, Łętownia, Majdan Łętowski, Wola Zarczycka, Wólka Łętowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA
-
2
Anna Kolano
229
(6,92%)
-
5
Tomasz Student
9
(0,27%)
-
6
Krzysztof Józef Smycz
57
(1,72%)
-
3
Jan Siwiec
48
(1,45%)
-
7
Ewa Anna Dobrzycka
46
(1,39%)
-
1
Marta Kłakowska
100
(3,02%)
-
4
Paweł Adam Materna
26
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Franciszek Wilk
200
(6,05%)
-
1
Piotr Sulikowski
193
(5,84%)
-
3
Wiesław Jan Panek
120
(3,63%)
-
4
Stanisław Kurlej
496
(15,00%)
-
6
Beata Maria Perlak
97
(2,93%)
-
5
Stanisław Bieńkowski
243
(7,35%)
-
9
Sabina Anna Sztaba
59
(1,78%)
-
7
Teresa Klocek
111
(3,36%)
-
8
Marta Małgorzata Szymańska
72
(2,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE PRAWICY
-
2
Eugeniusz Stanisław Kolano
259
(7,83%)
-
3
Grzegorz Kocieł
74
(2,24%)
-
8
Patrycja Barbara Kubasiewicz
4
(0,12%)
-
4
Teresa Piechowska
113
(3,42%)
-
6
Józef Szeliga
75
(2,27%)
-
7
Patrycja Łach
28
(0,85%)
-
1
Józef Kludys
270
(8,16%)
-
5
Magdalena Kozyra-Sekulska
116
(3,51%)
-
9
Paweł Łukasz Szczepański
262
(7,92%)