Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Biesna
Pokaż więcej
Józef Bogdan Bogusz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo Łużna (część): przysiółki Wesołów, Górki, Dół, Blich, Granice od Staszkówki
Pokaż więcej
Andrzej Stanisław Klimek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(40,17%)
Grzegorz Józef Kosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACJA I POROZUMIENIE
143
(59,83%)
Okręg 3
Sołectwo Łużna (część): przysiółki Strzylawki, Podbrzezie, Krzysztosiówki, Warszawa
Pokaż więcej
Barbara Maria Tabiś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(38,84%)
Adam Paweł Hudzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
78
(32,23%)
Dominik Jurys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACJA I POROZUMIENIE
70
(28,93%)
Okręg 4
Sołectwo Łużna (część): przysiółki Centrum Wsi, Poddaństwo, Pustki, Granice od Moszczenicy
Pokaż więcej
Jadwiga Teresa Stępień
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(7,33%)
Łukasz Tomasz Turski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(38,79%)
Bogusław Kotowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ
75
(32,33%)
Krystyna Wiesława Kozioł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACJA I POROZUMIENIE
50
(21,55%)
Okręg 5
Sołectwo Łużna (część): przysiółki Podlesie, Zadziele, Łąki
Pokaż więcej
Alicja Anna Wacek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(27,55%)
Marek Edward Waląg
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(35,09%)
Grzegorz Józef Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACJA I POROZUMIENIE
99
(37,36%)
Okręg 6
Sołectwo Łużna (część): przysiółki Bołdówki, Pola od Woli
Pokaż więcej
Zuzanna Katarzyna Bożek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(23,72%)
Wojciech Jerzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(33,95%)
Krzysztof Kotowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACJA I POROZUMIENIE
91
(42,33%)
Okręg 7
Sołectwo Łużna (część): przysiółki Wyszanka, Lisiaki, Pogwizdów, Zaborówka
Pokaż więcej
Paweł Marek Świniarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(28,18%)
Mariusz Zbigniew Tarsa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(27,73%)
Dawid Stanisław Tarsa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ
26
(11,82%)
Andżelika Elżbieta Hudzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACJA I POROZUMIENIE
71
(32,27%)
Okręg 8
Sołectwo Mszanka (część): przysiółki Las Janaszów, Bińkówka, Dół, Wieś, Granice od Woli, Góra
Pokaż więcej
Jan Tokarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(49,75%)
Katarzyna Zych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY ZYCH
101
(50,25%)
Okręg 9
Sołectwo Mszanka (część): przysiółki Garbacz, Kozica, Górka, Granica od Brylskiego
Pokaż więcej
Magdalena Mituś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
132
(60,55%)
Stanisław Wojciech Ziobrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ
86
(39,45%)
Okręg 10
Sołectwo Szalowa (część): przysiółki Pola od Łużnej, Bochnia, za Dworem, Kozłówki
Pokaż więcej
Andrzej Marek Pawłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(28,86%)
Natalia Maria Dusza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(47,15%)
Małgorzata Abram
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACJA I POROZUMIENIE
59
(23,98%)
Okręg 11
Sołectwo Szalowa (część): przysiółki Centrum Wsi, Zagumnie
Pokaż więcej
Maria Anna Myśliwiec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
134
(47,18%)
Tomasz Parat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZALOWA RAZEM BIEDOWA GĄSIORÓWKA GÓRZYNA
150
(52,82%)
Okręg 12
Sołectwo Szalowa (część) przysiółki Biedowa, Gąsiorówka, Górzyna
Pokaż więcej
Bożena Dywan
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(17,95%)
Michalina Anna Mucha
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(40,38%)
Sławomir Andrzej Kostrzewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZALOWA RAZEM BIEDOWA GĄSIORÓWKA GÓRZYNA
130
(41,67%)
Okręg 13
Sołectwo Szalowa (część): wieś Bieśnik
Pokaż więcej
Weronika Barbara Gryzik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(46,50%)
Krzysztof Broński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(53,50%)
Okręg 14
Sołectwo Wola Łużańska (część): przysiółki Nowa Wieś, Bucze, Gaberówka, Ujechane
Pokaż więcej
Edward Szymczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(17,45%)
Beata Stanisława Tarsa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(37,02%)
Piotr Grzegorz Szczerba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁOPOLSKI RUCH SAMORZĄDOWY ZIEMI GORLICKIEJ
107
(45,53%)
Okręg 15
Sołectwo Wola Łużańska (część): przysiółki Centrum Wsi, Podlesie, Pisanki, Zapady, Granice
Pokaż więcej
Beata Marta Gucwa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(39,27%)
Tomasz Ptaszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(60,73%)