Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Olszanica od nr 1 do nr 62A
Pokaż więcej
Teresa Helena Skarbińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADSZEDŁ CZAS NA ZMIANĘ
48
(34,29%)
Rafał Jan Kuc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
48
(34,29%)
Zbigniew Maziarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(31,43%)
Okręg 2
Olszanica od nr 63 do nr 150
Pokaż więcej
Jan Piotr Ogorzały
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADSZEDŁ CZAS NA ZMIANĘ
57
(42,86%)
Lucyna Marta Jasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
43
(32,33%)
Małgorzata Łucja Węgrzyn
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
33
(24,81%)
Okręg 3
Olszanica od nr 151 do nr 228
Pokaż więcej
Mariusz Krzysztof Niżnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADSZEDŁ CZAS NA ZMIANĘ
61
(47,66%)
Jan Kozicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
67
(52,34%)
Okręg 4
Olszanica od nr 229 do końca
Pokaż więcej
Marian Henryk Pałasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADSZEDŁ CZAS NA ZMIANĘ
31
(21,23%)
Justyna Katarzyna Ostrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
63
(43,15%)
Dorota Głazowska- Krzywdzik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(35,62%)
Okręg 5
Piotr Jan Błaszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADSZEDŁ CZAS NA ZMIANĘ
26
(13,90%)
Bogdan Józef Jakiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
161
(86,10%)
Okręg 6
Wanda Barbara Stawarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADSZEDŁ CZAS NA ZMIANĘ
9
(6,98%)
Andrzej Ryszard Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
82
(63,57%)
Anna Janina Tobiasz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(29,46%)
Okręg 7
Danuta Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
56
(41,18%)
Mariusz Robert Sędzimir
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU
80
(58,82%)
Okręg 8
Stefkowa od nr 1 do 64
Pokaż więcej
Wiesław Franciszek Konik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
0
(0,00%)
Okręg 9
Stefkowa od nr 65 do końca
Pokaż więcej
Aleksandra Elżbieta Konik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADSZEDŁ CZAS NA ZMIANĘ
31
(23,48%)
Andrzej Piotr Skiba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
101
(76,52%)
Okręg 10
Uherce Mineralne od nr 1 do nr 62 i od nr 274 do końca
Pokaż więcej
Halina Maria Niżnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADSZEDŁ CZAS NA ZMIANĘ
21
(17,95%)
Ryszard Antoni Czerniga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
65
(55,56%)
Tomasz Sławomir Pelc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI MŁODZI UHERZEC
31
(26,50%)
Okręg 11
Uherce Mineralne od nr 63 do nr 149
Pokaż więcej
Franciszek Dominik Romanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
0
(0,00%)
Okręg 12
Uherce Mineralne od nr 150 do nr 177
Pokaż więcej
Piotr Marek Dendura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
67
(46,85%)
Mariusz Zapała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI MŁODZI UHERZEC
59
(41,26%)
Marta Salamon
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(11,89%)
Okręg 13
Uherce Mineralne od nr 178 do nr 273C
Pokaż więcej
Piotr Dobrowolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
106
(73,10%)
Jerzy Wojciech Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI MŁODZI UHERZEC
39
(26,90%)
Okręg 14
Adam Sroka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADSZEDŁ CZAS NA ZMIANĘ
96
(46,83%)
Tadeusz Darosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
109
(53,17%)
Okręg 15
Jolanta Joanna Pituch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NADSZEDŁ CZAS NA ZMIANĘ
14
(16,09%)
Radosław Stanisław Kunach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SKUTECZNY SAMORZĄD - SPRAWNA GMINA"
73
(83,91%)