Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gminy: Baligród, Cisna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Jolanta Teresa Łopuszańska
55
(2,27%)
-
2
Ryszard Jan Owsianik
470
(19,39%)
-
3
Alicja Maria Karnas
117
(4,83%)
-
1
Henryk Stanisław Gajda
332
(13,70%)
-
5
Józef Michał Janków
48
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU
-
1
Jolanta Katarzyna Bartnicka - Węgrzyn
149
(6,15%)
-
2
Jolanta Borgosz
183
(7,55%)
-
3
Franciszek Antoni Krajewski
384
(15,84%)
-
4
Stanisław Marian Roś
146
(6,02%)
-
5
Radosław Kowalski
38
(1,57%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Renata Elżbieta Mazurkiewicz
69
(2,85%)
-
3
Zbigniew Marian Barański
197
(8,13%)
-
5
Jadwiga Denisiuk
121
(4,99%)
-
2
Andrzej Pięta
72
(2,97%)
-
4
Zbigniew Władysław Chomycz
43
(1,77%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
-
2
Agnieszka Beata Bąk
346
(7,68%)
-
1
Janusz Tadeusz Haftek
225
(4,99%)
-
5
Liliana Agata Szymonowska
90
(2,00%)
-
3
Ryszard Józef Kozak
56
(1,24%)
-
7
Wiesław Wandycz
135
(3,00%)
-
4
Krystyna Myszka
93
(2,06%)
-
6
Piotr Bobula
135
(3,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Olesiuk
519
(11,52%)
-
3
Grzegorz Józef Stachyra
188
(4,17%)
-
2
Anna Ceparska - Bąbel
279
(6,19%)
-
4
Piotr Mateusz Wątor
303
(6,72%)
-
5
Wojciech Józef Stelmach
312
(6,92%)
-
6
Danuta Hotloś
102
(2,26%)
-
7
Paulina Pawłowska
35
(0,78%)
-
8
Adam Milczanowski
83
(1,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU
-
3
Monika Marta Adamiak
126
(2,80%)
-
2
Czesław Stanisław Miller
44
(0,98%)
-
1
Lucyna Elżbieta Otta
199
(4,42%)
-
4
Wojciech Krzywowiąza
195
(4,33%)
-
5
Ireneusz Wiesław Benewiat
125
(2,77%)
-
6
Elżbieta Dorota Chendoszko
15
(0,33%)
-
7
Marek Wiesław Roś
93
(2,06%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Wiesław Andrzej Kuzio
269
(5,97%)
-
2
Tomasz Stanisław Dec
86
(1,91%)
-
3
Barbara Buczek
80
(1,78%)
-
4
Emilia Alina Kobiałka - Banyś
117
(2,60%)
-
6
Tadeusz Więcławek
86
(1,91%)
-
5
Henryk Edward Bańczak
74
(1,64%)
-
7
Jolanta Ewa Fuks
39
(0,87%)
-
8
Wojciech Piotr Zemlak
58
(1,29%)
Okręg 3
gmina Olszanica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Anna Janina Wronowska
104
(5,15%)
-
3
Dariusz Stanisław Prajzner
161
(7,97%)
-
4
Anna Krystyna Mazurkiewicz
80
(3,96%)
-
1
Marek Małecki
538
(26,65%)
-
5
Artur Tomasz Brelik
144
(7,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU
-
1
Marian Stanisław Solon
496
(24,57%)
-
2
Małgorzata Barbara Michałek
116
(5,75%)
-
3
Barbara Janina Kunach
132
(6,54%)
-
4
Bolesław Stanisław Owoc
105
(5,20%)
-
5
Czesław Germański
143
(7,08%)
Okręg 4
gmina Solina
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
-
1
Ryszard Andrzej Wysata
300
(11,21%)
-
3
Grażyna Katarzyna Orłowska
149
(5,57%)
-
2
Walenty Iwaniczko
114
(4,26%)
-
4
Ernest Florian Dębiński
196
(7,32%)
-
5
Kinga Julia Wilk
46
(1,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Krystyna Mucha
88
(3,29%)
-
4
Grzegorz Szydłowski
34
(1,27%)
-
1
Barbara Helena Mazan
279
(10,43%)
-
2
Krzysztof Tomasz Pecka
419
(15,66%)
-
5
Aleksandra Katarzyna Biernat
20
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU
-
5
Roman Zbigniew Krupa
74
(2,77%)
-
4
Katarzyna Aleksandra Szumańska
44
(1,64%)
-
1
Wiesław Piotr Matuszewski
292
(10,91%)
-
3
Helena Danuta Szpila
47
(1,76%)
-
2
Krystyna Głuszko - Rakoczy
161
(6,02%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Adam Januariusz Tyma
49
(1,83%)
-
5
Grzegorz Franciszek Lorenc
24
(0,90%)
-
1
Mieczysław Fedorowicz
229
(8,56%)
-
4
Agnieszka Krystyna Budziak
64
(2,39%)
-
2
Barbara Gaweł - Łyda
47
(1,76%)