Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Środa Śląska
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Jacek Błaszkiewicz
169
(2,07%)
-
1
Sebastian Robert Burdzy
821
(10,05%)
-
3
Agnieszka Maria Boczar
176
(2,15%)
-
2
Witold Rutkowski
228
(2,79%)
-
4
Artur Adam Bogucki
627
(7,68%)
-
6
Anna Agnieszka Grodowska
66
(0,81%)
-
7
Stanisława Hałdaś
93
(1,14%)
-
8
Radosław Grzegorz Kosmala
194
(2,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
-
3
Małgorzata Drohomirecka
43
(0,53%)
-
8
Marek Szachniewicz
122
(1,49%)
-
7
Wojciech Koźmiński
78
(0,95%)
-
4
Zenon Michał Meusz
141
(1,73%)
-
1
Józef Chabraszewski
523
(6,40%)
-
2
Mieczysław Stanisław Kudryński
252
(3,09%)
-
6
Danuta Janina Biadała
43
(0,53%)
-
5
Teresa Dmitrów
34
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
5
Joanna Małgorzata Stec
176
(2,15%)
-
8
Grzegorz Kazimierz Wasilewski
109
(1,33%)
-
4
Piotr Paweł Duplaga
132
(1,62%)
-
6
Robert Daniel Krankiewicz
43
(0,53%)
-
7
Agnieszka Małgorzata Kopeć
145
(1,78%)
-
2
Jerzy Bogusław Fink
242
(2,96%)
-
3
Dariusz Marek Zieliński
252
(3,09%)
-
1
Maria Zachary
575
(7,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Iwona Maria Piotrowska
153
(1,87%)
-
1
Mariusz Rafał Wojewódka
667
(8,17%)
-
5
Maria Herod
42
(0,51%)
-
4
Leszek Mróz
249
(3,05%)
-
7
Agnieszka Marzena Durda
55
(0,67%)
-
8
Krzysztof Kamil Michalik
136
(1,67%)
-
6
Dariusz Piotr Kotuła
120
(1,47%)
-
3
Ferdynand Grabowiecki
164
(2,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
3
Krzysztof Marek Dul
218
(2,67%)
-
4
Michał Lech Honc
121
(1,48%)
-
2
Joanna Sadowska
260
(3,18%)
-
1
Judyta Katarzyna Partyka-Basa
416
(5,09%)
-
5
Romuald Siek
70
(0,86%)
-
6
Radosław Siepietowski
63
(0,77%)
-
8
Irena Worwa
49
(0,60%)
-
7
Józef Żołnierczyk
101
(1,24%)
Okręg 2
Gmina Malczyce, Gmina Kostomłoty, Gmina Udanin
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Halina Mikła
344
(4,53%)
-
3
Dorota Monika Opałka - Perczyńska
108
(1,42%)
-
6
Zygmunt Józef Kopeć
174
(2,29%)
-
2
Jarosław Arciszewski
184
(2,43%)
-
5
Patrycja Malec
342
(4,51%)
-
8
Kazimierz Jan Buba
241
(3,18%)
-
7
Jadwiga Katarzyna Bodniewicz
96
(1,27%)
-
4
Krzysztof Plesowicz
74
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
-
2
Katarzyna Dorota Obłońska
134
(1,77%)
-
3
Stanisław Wicha
213
(2,81%)
-
7
Jan Piotrowski
487
(6,42%)
-
8
Jolanta Antonina Klimkiewicz
55
(0,73%)
-
5
Stanisław Dębicki
190
(2,50%)
-
4
Marta Jadwiga Magdziarek
99
(1,31%)
-
6
Adam Wojciech Haładus
188
(2,48%)
-
1
Grzegorz Pierzchalski
973
(12,83%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
-
3
Paweł Piotr Rychel
146
(1,92%)
-
2
Janina Kudryńska-Mazur
46
(0,61%)
-
8
Leszek Andrzej Ruciński
68
(0,90%)
-
1
Jerzy Podgórski
83
(1,09%)
-
4
Jacek Piotr Kuriata
42
(0,55%)
-
6
Józef Jan Ożga
109
(1,44%)
-
5
Magdalena Socha
124
(1,63%)
-
7
Anna Edyta Wolska
15
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Władysław Torończak
286
(3,77%)
-
1
Małgorzata Rachwalska
548
(7,22%)
-
8
Krystyna Anna Korczowa
97
(1,28%)
-
5
Kamila Katarzyna Górska
59
(0,78%)
-
7
Anna Maria Smolińska
101
(1,33%)
-
6
Joanna Agata Dragun
42
(0,55%)
-
4
Tomasz Jan Kościelski
60
(0,79%)
-
3
Zbigniew Bal
138
(1,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Marek Jan Majerowski
473
(6,24%)
-
4
Joanna Antonina Szremska
373
(4,92%)
-
3
Mateusz Rudolf Miozga
158
(2,08%)
-
2
Krzysztof Józef Szczepanowski
238
(3,14%)
-
5
Justyna Magdalena Kruk
110
(1,45%)
-
6
Elżbieta Kowalczyk
83
(1,09%)
-
7
Marta Druszcz
55
(0,73%)
-
8
Krzysztof Paweł Broszczak
230
(3,03%)
Okręg 3
Gmina Miękinia
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Magdalena Marta Dyderska
146
(2,24%)
-
1
Czesław Kaczmarek
723
(11,09%)
-
5
Urszula Ewa Kosowska
212
(3,25%)
-
4
Piotr Tomasz Grabowski
161
(2,47%)
-
2
Magdalena Wiktoria Hetman-Chrzanowska
192
(2,94%)
-
7
Dariusz Andrzej Mościcki
136
(2,09%)
-
6
Józef Mońko
22
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
-
6
Robert Władysław Podwin
160
(2,45%)
-
1
Agnieszka Wiatrzyk
216
(3,31%)
-
2
Zbigniew Henryk Kosowski
201
(3,08%)
-
4
Marek Arkadiusz Gąsior
46
(0,71%)
-
3
Małgorzata Laszczyńska
100
(1,53%)
-
5
Zbigniew Stanisław Żygadło
136
(2,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Wanda Józefa Kuriata
54
(0,83%)
-
1
Piotr Masłowski
340
(5,21%)
-
2
Daniel Paweł Uszyński
559
(8,57%)
-
4
Robert Czarniecki
153
(2,35%)
-
5
Bożena Maria Misztowt
184
(2,82%)
-
3
Elżbieta Bożena Musiał
175
(2,68%)
-
7
Tadeusz Marian Guzik
91
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
-
1
Krzysztof Szałankiewicz
635
(9,74%)
-
2
Zbigniew Władysław Biliński
331
(5,08%)
-
3
Honorata Dulska
580
(8,90%)
-
4
Jolanta Teresa Tarnowska
228
(3,50%)
-
7
Jerzy Józef Jan Wieczorek
443
(6,79%)
-
6
Teresa Zofia Jackowska
176
(2,70%)
-
5
Anna Błaszczyszyn
120
(1,84%)