Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Udanin : od nr 1 do nr 28 od nr 90 do nr 114
Pokaż więcej
Grzegorz Rafał Okła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
93
(55,03%)
Małgorzata Anna Iwanicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
10
(5,92%)
Krzysztof Bronisław Grygorcewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - NASZA GMINA
28
(16,57%)
Robert Sebastian Woźny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY LUSINY
8
(4,73%)
Sylwia Fleszar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
30
(17,75%)
Okręg 2
Sołectwo Udanin: od nr 29 do nr 40
Pokaż więcej
Monika Agnieszka Piechowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
83
(59,29%)
Adam Horoszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
34
(24,29%)
Jacek Stanisław Róg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY LUSINY
23
(16,43%)
Okręg 3
Sołectwo Udanin: od nr 41 do nr 89 A
Pokaż więcej
Krzysztof Ryszard Urbańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
69
(50,00%)
Agata Julia Piwowarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
20
(14,49%)
Marcin Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - NASZA GMINA
31
(22,46%)
Krzysztof Paweł Ilczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY LUSINY
18
(13,04%)
Okręg 4
Sołectwo Piekary, Sołectwo Dziwigórz
Pokaż więcej
Janusz Strzelecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
95
(56,55%)
Artur Szubert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
65
(38,69%)
Joanna Anna Hawro
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY LUSINY
8
(4,76%)
Okręg 5
Sołectwo Gościsław, Sołectwo Lasek
Pokaż więcej
Bolesław Stachurski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
159
(83,25%)
Krzysztof Kantor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
25
(13,09%)
Marcin Paweł Gorczakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY LUSINY
7
(3,66%)
Okręg 6
Sołectwo Ujazd Górny: od nr 1 do nr 14 od nr 28 do nr 62
Pokaż więcej
Krzysztof Grzegorz Ziarnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
74
(52,11%)
Zdzisław Eugeniusz Semczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
53
(37,32%)
Sebastian Ciesielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - NASZA GMINA
13
(9,15%)
Bożena Jadwiga Babiarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY LUSINY
2
(1,41%)
Okręg 7
Sołectwo Ujazd Górny: od nr 15A do nr 27A
Pokaż więcej
Zenon Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
27
(18,24%)
Sylwia Anna Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
75
(50,68%)
Jacek Przedwolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - NASZA GMINA
44
(29,73%)
Gabriela Alina Zator
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY LUSINY
2
(1,35%)
Okręg 8
Sołectwo Jarosław
Pokaż więcej
Marek Józef Mytych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
70
(49,65%)
Beata Lipka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
68
(48,23%)
Adam Styczeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY LUSINY
3
(2,13%)
Okręg 9
Sołectwo Ujazd Dolny, Sołectwo Karnice, Sołectwo Jarostów
Pokaż więcej
Joanna Suchoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
75
(36,41%)
Robert Cudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
131
(63,59%)
Okręg 10
Sołectwo Konary
Pokaż więcej
Daniel Julian Hurlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
115
(54,76%)
Damian Łukasz Pichowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
66
(31,43%)
Adam Józef Szczypczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY LUSINY
29
(13,81%)
Okręg 11
Sołectwo Damianowo
Pokaż więcej
Artur Tomasz Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
80
(55,94%)
Marcin Mariusz Serweciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
51
(35,66%)
Stanisław Krzysztof Pasieka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY LUSINY
12
(8,39%)
Okręg 12
Sołectwo Lusina
Pokaż więcej
Krzysztof Dziurla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
121
(60,20%)
Piotr Bogusław Szajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY LUSINY
80
(39,80%)
Okręg 13
Sołectwo Łagiewniki Średzkie, Sołectwo Różana, Sołectwo Drogomiłowice
Pokaż więcej
Martyna Porębska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
121
(55,00%)
Alicja Krzyżoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
98
(44,55%)
Iwona Styczeń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY LUSINY
1
(0,45%)
Okręg 14
Sołectwo Pichorowice
Pokaż więcej
Paweł Marcin Banach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
63
(34,43%)
Wojciech Stanisław Płaziuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
113
(61,75%)
Anna Agnieszka Żoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY LUSINY
7
(3,83%)
Okręg 15
Sołectwo Pielaszkowice, Sołectwo Sokolniki
Pokaż więcej
Krzysztof Prus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
36
(23,68%)
Tomasz Łukasz Babijczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MIESZKAŃCÓW GMINY UDANIN
116
(76,32%)